Mājas > jaunumi > Saturs

Kāpēc Volakas White Marble kļūst arvien dārgāka atkal?

Nov 02, 2020

Volakas White marmors, sava veida akmens, kas atgādina attēlu ritiniet, ir ne tikai galvenais no "romantiskā valstība" Grieķija, tas ir arī dziļāka nozīme Ķīnā. Mūsu ķīniešu vienmēr ir bijis sajūsmā par ainavu un patīk izmantot krāsas, lai izklāstītu dabas skaistumu uz rīsu papīra. Volakas White, ar krāsu starp balto un pelēko, ir visvairāk dabas ainavu glezna bez griešanai.


image


Volakas White-Top klase, goda, elegants, dziļi slēptās pēdas vēsturisko civilizāciju, nogādājot svaru vēsturi, un viegli izcelt "master-level" dekoratīvo sniegumu. Māksla izgreznot dzīves garšu, un skaistuma līmenis ir gatavs iznākt.

image

image


Visvienkāršākais elements ir vispārliecinātākā dizaina valoda, kas piedāvā visaugstāko dvēseles pasaules līmeni. Neatkarīgi no materiāla, modeļa, apdares, Volakas White marmors ir dziļi mīlēja ar dizaineriem un īpašniekiem, un to plaši izmanto augstas klases viesnīcas, high-end villas, un augstas klases atpūtas vietas.


Volakas baltajam marmoram ir augsta apstrādes spēja, zema cietība, viegla griešana un unikāla tekstūra. Tas ir lielisks celtniecības materiāls un apdares materiāls, tāpēc tas ir ļoti populārs un mīlēja cilvēki.

Protams, Volakas White ir arī daži trūkumi, bet saskaņā ar tās skaisto seju, šie trūkumi ir pieņemami.


Trūkums:

1. Tā kā volakas baltā marmora materiāls ir salīdzinoši brīvs un mīksts, tā ūdens absorbcijas ātrums ir salīdzinoši augsts.

2. Tā kā volakas balts marmors ir daudz textures, tas ir viegli iekrāso, saliekts, un izbalējis spīdīgu pulēšanas pakāpi.

3. Volakas baltais akmens satur kalcija oksīdu, kas pēc reaģēšanas ar lietus ūdeni veido kalcija karbīdu. Jo kalcija karbīda tilpums ir lielāks nekā kalcija oksīds, tas bojā akmens virsmu un radīs plaisas.

4. Kad bruģēšana, sārmu cementa būs korozija, un akmens zaudēs savu krāsu un ir bojāts. Kad tas tiek izmantots kā zemes, tai ir jābūt ūdensnecaurlaidīgai vai krāsotas ar gruntskrāsu, lai padarītu to aizzīmogotu un pretoties sārmu.


Aizsardzības pasākumi:

1. Volakas White ir balts akmens, kas ir viegli iekrāso. Ieteicams veikt sealer ārstēšana visām akmens pusēm. Ūdensnecaurlaidīga līme ir vispiemērotākā mitrai pastai.

2. Volakas balts ir viegli deformēties, un izmērs nedrīkst būt pārāk liels. Ja jūs veicat izliektu kuģa, tas ir labākais, lai uzstādītu to, cik drīz vien iespējams pēc apstrādes.