Mājas > jaunumi > Saturs

Piegādes grūtības: konteineru trūkums ir nopietns

Nov 19, 2020

Sākot ar 2020. gada oktobra beigām, kuģniecības vieta ir rezervēta, taču nav pieejami konteineri.

Tā, iespējams, ir problēma, ar kuru nesen saskārās daudzi ārvalstu tirgotāji. Cik tas ir nopietni?

Iztērēti tūkstošiem dolāru tukšu konteineru pasūtīšanai un jāgaida plānotais datums;

Tikmēr ir palielinājušās okeāna kravas, paaugstinātas maksas par sastrēgumiem un palielinātas arī piemaksas.


Konteineru trūkums ir nopietns

Vai arī tas ilgs līdz 2021. gada pirmajam ceturksnim


Konteineru aprīkojuma nomas uzņēmums Triton prognozē, ka šī gada ceturtajā ceturksnī tirgus turpinās sakarst, un pieprasījums var turpināties līdz Ķīnas Jaunajam gadam 2021. gadā (2021. gada februāra vidū).

GG quot; Pašlaik visi pasūtījumi nākamā gada janvārim ir izpildīti, un ražotāji pieņem pasūtījumus nākamā gada februārim un martam."


GG quot; Patērētāji' pieprasījums Ziemeļamerikā joprojām ir augsts, it īpaši pēc mājsaimniecības produktiem."


Konteineru nomas uzņēmuma / lietotu konteineru pārdevēja Textainer vecākais mārketinga viceprezidents Filips Vendlings uzskata, ka konteineru trūkums var turpināties vēl četrus mēnešus līdz nākamā gada februārim.Tiek saprasts, ka galvenais pašreizējais trūkums ir 40 pēdu konteineri.Kāpēc ir tāds konteineru trūkums?

Sastrēgumi no vienas puses,& trūkums


Kopš epidēmijas cenas ir ietekmējušas virkni faktoru, kas ir mainījuši piedāvājuma un pieprasījuma attiecības un pārtrauca salīdzinoši stabilo pagātnes procesu.Tas ietver konteineru pārvadājumu uzņēmumu atceltos Klusā okeāna valstu tirdzniecības reisus un jūlijā un augustā kravu importa no Āzijas uz Eiropu pieaugumu blokādes atvieglošanas dēļ. Turklāt laika atšķirība starp vietējām un ārvalstu epidēmijām, ražošanas un pieprasījuma laika atšķirības izraisīja konteinerus Āzijas ostās. Pieejamība ir strauji samazinājusies, savukārt dažām Amerikas un Eiropas ostām ir jāpalielina uzturēšanās laiks un ostu sastrēgumi. Turklāt pārvadājumos trūkst konteineru un vietu, un konteineru izgāšana ir ietekmējusi ne tikai sūtījuma plānu, bet arī nākamā kuģa kavēšanos. Atveriet, kas noved pie nemainīgas cilpas.


Dažādu faktoru ietekmē mobilo konteineru skaits samazinās, kas tuvojas eksporta pīķa sezonai, un piedāvājums pārsniedz pieprasījumu. Visbeidzot, pastāv konteineru sastrēgumu parādība, dažu teritoriju nepieejamība un trūkums:


No vienas puses, daudzās ārvalstīs ir pārslogoti konteineri, pietrūkst dokeru un ir lielas gaidīšanas / pārslodzes maksas un piemaksas:

Saskaņā ar Mediterranean Shipping Company (MSC) ziņojumu kuģu piestātnes laiks Oklendas ostā tiks aizkavēts par 10-13 dienām, un doku darbinieku trūkuma dēļ situācija ir kļuvusi ļoti slikta, tāpēc sastrēgumu piemaksa tiks iekasēta maksa.Par visiem Āzijas konteineriem, kas importēti vai eksportēti no 1. oktobra, Felixstowe iekasēs ostas pārslodzes maksu USD 150 USD par TEU.


No 15. novembra Hapag-Lloyd par 40 pēdu augstiem konteineriem iekasēs 175 USD piemaksu par kastīti, kas piemērojama maršrutu tirgiem no Ķīnas (ieskaitot Makao un Honkongu) līdz Ziemeļvalstu un Vidusjūras reģiona tirgiem.
Sākot no konosamenta datuma 2020. gada 9. novembrī, MSC piemēros sastrēgumu piemaksu USD 300 / TEU apmērā visām eksporta precēm, kas nosūtītas no Eiropas, Turcijas un Izraēlas uz Oklendas ostu Jaunzēlandē.
Turklāt, sākot ar to pašu dienu, par visām precēm, kas no Ķīnas iekšzemes / Honkongas / Taivānas, Dienvidkorejas, Japānas un Dienvidaustrumāzijas tiek piegādātas uz Oklendas ostu, sezonas sezonas papildmaksa (PSS) tiks iekasēta 300 USD / TEU.


No otras puses, epidēmijas ietekmes dēļ daudzi konteineri nespēj iekļūt un iziet no transporta kontroles:

Tagad Hapag Lloyd tukšos konteinerus no Ķīnas noliktavas izgūs tikai pirms reisa pienākšanas, un tie visi būs jāgaida 8 dienas.


Mēs patiešām atgādinām, ka nav paredzams, ka konteineru trūkums izzudīs īsā laikā. Jūs visi esat gatavi veikt pasūtījumu. Lūdzu, saprātīgi organizējiet sūtījumus un iepriekš norunājiet rezervācijas!