Mājas > jaunumi > Saturs

Akmens Materiāls Options Kanāda

Oct 16, 2020


Kas ir akmens?


Akmens akmens ir vispārīgs termins, ko izmanto, lai atsauktos uz vairākiem nogulumiežu un metamorfiskie ieži. Šie akmens veidi sauc par akmens, jo tie mēdz sadalīt viegli plakanos segmentos, ko var izmantot, lai bruģētu celiņiem, veidot rock sienas un kalpot jebkurā skaita radošo mājas un dārza vajadzībām. Kad kāds atsaucas uz rock kā "akmens", tie neattiecas uz akmens pareizu nosaukumu, tikai tās piemērotību lietošanai kā bruģakmens toni.


Akmens ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu dzīvoklis gabaliem akmens, kas ir quarried un sagriež dažādos biezumos. Akmens ainavu ieži ir ideāls, lai radītu akmens patios, akmens celiņiem, soļus caur dārza jomās, baseins galā, un dažādiem citiem lietojumiem.

Akmens ainavu ieži ietver:

  • Kvarcīti

  • Šīferi

Šīferis ir veids rock bieži sauc par akmens. Patiesībā šīfera ir zemas kvalitātes metamorfs rock. Šīferis ir tautā izmanto akmens, jo tas ir ļoti viegli sadalīt plānās kārtās un ir ļoti izplatīta un par saprātīgu cenu. Šīferis ir faktiski metamorfosa forma nogulumiežu slānekļa.

  • Smilšakmens

  • Granīta

  • Bazalta

Pašlaik mēs izmantojam bazalta materiālu, lai padarītu akmens, lūdzu, pārbaudiet dažus pusfabrikātus, kā norādīts zemākbasalt flagstone (3).jpg

Bazalta akmens

basalt flagstone (4).jpg

Bazalta akmens

basalt flagstone (2).jpg

Bazalta akmens


Par jebkuru jaunu izmeklēšanu par akmens, lūdzu, sazinieties ar mums tieši pa e-pastu:

export@yalitong-stone.com


paldies