Mājas > Par mums > Kompanijas profils

Mūsu vēsture

Xiamen Yalitong Stone Industrial Co Ltd ir cienījama ražotājs un akmens izstrādājumu eksportētājs Fujian, Ķīna kopš 1993. Mums ir uzkrāta bagāta pieredze, piegādājot granīta, marmora un kvarca tirdzniecības un dzīvojamo projektu, tostarp plātnes, counter topi, Vanity topi , un flīzes utt.

Mūsu birojs atrodas Xiamen pilsētas centrā, kas ir ļoti ērts akmens eksportam no Xiamenas ostas.

Mūsu produkti

- Galvenie materiāli:
Granīts, marmors, kvarcs.


- Galvenie vienumi:
Granīta plāksnes un flīzes

Marmora plāksnes un flīzes

Granīts un marmors un kvarca galdiņi, vanity topi

Projekta izmērs marmora un granīta izmēriem

Akmens izlietne un baseins

Marmora mozaīka

Granīta bruģakmens un kāpnes

Marmora vai granīta skulptūra uc


-Kāpēc izvēlēties mūs?
1.Izmaksu cena:
Kā profesionāls ražotājs, mēs vienmēr piegādājam pieņemamu cenu. Jebkurā tirgū, jūs nekad nevarat atrast lētāko cenu, cos vienmēr ir kāds uzņēmums, kas var piedāvāt lētāku cenu nekā jūs. Tāpēc mūsu mērķis ir nodrošināt labu kvalitāti ar konkurētspējīgu cenu, nevis lētāko cenu. Mēs pārliecināmies, ka mūsu kvalitāte ir pelnījusi cenu.


2.Dažādi produkti:
Mūsu produkti ir ļoti dažādi, Mūsu uzņēmums ražo galvenokārt granīta, marmora, kvarca, un Onyx, bet citiem materiāliem, ieskaitot bazalta, šīfera, smilšakmens, travertīna, bluestone uc mums ir labi resursi šīm rūpnīcām. Lai pārliecinātos, ka mēs varam piedāvāt labāku cenu un samaisīt jaukto konteineru ar mūsu granītu vai marmoru, tad nosūtīt jums


3.Kvalitātes kontrole:
Visi produkti ir mūsu stingrā kvalitātes kontrolē. Mēs garantējam jums to, ko mēs piedāvājam, var atbilst jūsu kvalitātes standartam jūsu tirgū. No ražošanas sākuma līdz iepakojumiem mēs pievēršam uzmanību katrai detaļai un cenšamies visu iespējamo, lai izvairītos no redzamām kļūdām.


4. Klientu apkalpošana:
Mūsu birojs atrodas Xiamen City, kas mūsu tirdzniecības personām ir vieglāk sazināties ar mūsu klientiem, kā arī tiekas ar mūsu klientiem.

Mūsu misija ir sniegt klientiem vispusīgu sadarbību sadarbības laikā, un mēs to darām jau vairāk nekā 20 gadus. Mums ir vajadzīgi viens otram, un mēs savstarpēji cienām sarunu vai sadarbības laikā.


Mēs patiesi atzinīgi vērtējam katru jaunu potenciālo klientu, lai sazinātos ar mums. Mēs ne tikai piegādāsim jums pareizos materiālus, pamatojoties uz jūsu nepieciešamo kvalitāti, bet arī par konkurētspējīgu cenu, bet arī sniegsim Jums lielisku servisu, izmantojot ātru atbildi ar konstruktīviem risinājumiem. Mūsu centieni un jūsu atbalsts sniedz labumu abpusēji izdevīgam uzņēmumam, kas padara gan jūs, gan mūs tālāk.