Mājas > Par mums > Uzņēmuma sertifikāts

Sertifikāts


Mēs esam SGS revīzijas piegādātāji kopš 2007. gada, vairāk nekā 11 gadus.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Šveicē, SGS ir pasaulē vadošais pārbaudes, verifikācijas, testēšanas un sertifikācijas uzņēmums. SGS, kas dibināta 1878. gadā, ir atzīta par pasaules kvalitātes un integritātes kritēriju. Viņi darbojas tīklā, kurā ir vairāk nekā 1 250 biroji un laboratorijas visā pasaulē ar aptuveni 64 000 darbinieku.

SGS-CSTC standartu tehniskie pakalpojumi Co, SIA ir dibināta 1991. gadā kā kopuzņēmums starp SGS Group un China Standard Technology Development Corp. SGS-CSTC lepojas ar vairāk nekā 50 filiālēm un desmitiem laboratoriju ar aptuveni 9 000 profesionāļiem, kas strādā uzņēmumā.

To spējas ir kompetenti dažādu nozaru, piemēram, lauksaimniecības, minerālvielu, naftas ķīmijas, rūpniecības, patēriņa preču, automobiļu un dzīvības zinātnes, piegādes ķēdes apkalpošanā. Jau gadiem ilgi SGS ir veicinājis inovācijas centienus un nodrošinājuma resursus vides aizsardzības, alternatīvās enerģijas, energoefektivitātes un zema oglekļa satura iniciatīvu jomā. Testēšanas, pārbaudes un sertifikācijas pakalpojumi, ko mēs sniedzam, palīdz vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem, valdībām un iestādēm izstrādāt ilgtspējīgus risinājumus, kas līdzsvaro cilvēkus, planētu un peļņu.


SGS revidētais piegādātājs